Rozpoczęcie roku szkolnego

W najbliższą niedzielę 3 września zapraszamy dzieci na mszę św. na 11.30, podczas której poświęcimy przybory szkolne. Młodzież i Kandydatów do Bierzmowania zapraszamy na 18:30. Jeszcze raz zachęcamy by nowy rok szkolny rozpocząć od spowiedzi i godnie przyjętej Komunii Św.

Pielgrzymka na Jasną Górę

Od 6 do 14 sierpnia, jak co roku wyrusza piesza pielgrzymka na Jasną Górę akademickich grup 17-tych. Wśród nich jest wywodząca się z naszej parafii AMARANTOWA 17-tka. Ktokolwiek chce wybrać się z naszą amarantową grupą na pielgrzymkę do Matki Bożej, więcej informacji znajdzie w gablocie z ogłoszeniami.

Powitanie nowego ks. Proboszcza

Witamy dzisiaj ks. Proboszcza Tomasza Tytusa Zdeba, który decyzją ks. Kardynała Kazimierza Nycza podjął z dniem wczorajszym (1 lipca 2023 r.) obowiązki proboszcza naszej parafii. Ks. Tomaszowi naszemu nowemu Proboszczowi i jutrzejszemu Solenizantowi życzymy darów Ducha Świętego do owocnego prowadzenia parafii.

Zmiany w naszej parafii

Decyzją przełożonych ks. Maciej Szkopiński nasz wikariusz zostaje skierowany na studia, a siostra Katarzyna zostaje przeniesiona na inną placówkę. Dziękujemy ks. Maciejowi za jego zaangażowanie tak w parafii jak i w szkole. Siostrze Katarzynie dziękujemy za jej pracę apostolską w szkole i z dziećmi na terenie parafii między innymi za prowadzenie scholki. Z dniem 30…