• Nabożeństwo Fatimskie jutro, o godz. 17.30 różaniec w intencjach dziękczynno – błagalnych i Msza św. w tych intencjach o godz. 18.30.
  • Przypominamy o adoracji w naszym kościele. Zapraszamy przez cały tydzień od godz. 15.00 do Mszy św. wieczornej. W piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 21.00, z myślą o tych którzy wracają później i chcieliby włączyć się w modlitwę adoracyjną.
  • W najbliższą sobotę we wspomnienie św. Cecylii Patronki muzyki kościelnej tak jak w ubiegłych latach odbędzie się w naszej świątyni  XVI Koncert Chórów Kościelnych. W tym roku rozpoczynamy od przeglądu poszczególnych Chórów o godz. 16.00!!! Na zakończenie uroczysta Msza św. o godz. 18.30 z udziałem zaproszonych Chórów.  Zapraszamy!!!
  • Grupa Charytatywna przyjmuje ofiary dla najbardziej potrzebujących naszych parafian. Bóg zapłać za każdy gest solidarności z ubogimi.
  • „Ocalmy chrześcijan na Bliskim Wschodzie”, pod tym hasłem w dzisiejszą niedzielę  będziemy obchodzili IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. na stoliku przy prasie religijnej znajdują się ulotki, można je zabrać
  • Papież Franciszek w liście na zakończenie Roku Miłosierdzia ogłosił nowe święto. W XXXIII niedzielę zwykłą, która przypada 19 listopada, cały Kościół będzie obchodził Światowy Dzień Ubogich. Przeżywany on będzie pod hasłem: „Nie miłujmy słowem, ale czynem”. Obchody rozpoczynają się w dzisiejszą niedzielę. Światowy Dzień Ubogich to wydarzenie, które ma nas wszystkich uczulić na ludzi ubogich, często poukrywanych w społeczeństwie, którzy nieraz wstydzą się swojej biedy. Nie chodzi tylko o ludzi w dalekiej biedy, ale też o naszych sąsiadów, którzy się zadłużyli bądź są samotni. W naszej parafii organizujemy spotkanie z ubogimi w najbliższą sobotę o godz. 10.00 na Mszy św. a później wspólna agapa w salce w plebanii.
  • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną.

W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Jadwiga Smoniewska, którą ogarniamy naszą modlitwą Wieczny odpoczynek…

Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień życzymy wiele Bożego pokoju i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.