• Jutro rozpoczynamy nowy rok szkolny. Zachęcamy do spowiedzi dzieci i młodzież w dniu dzisiejszym. Spowiadamy przed i podczas Mszy św. Na rozpoczęcie nowego roku szkolnego gromadzimy się w kościele na Mszy:

    Szkoła Podstawowa:  VII – VIII godz. 8.00, klasy: V – VI godz. 9.30, klasy III – IV godz. 10.30. Klasy I – II  przyjdą w niedzielę na Mszę św. o godz. 11.30 z tornistrami i przyborami szkolnymi, które zostaną poświęcone.

    Uczniów z gimnazjów i ze szkół średnich   zapraszamy do kościoła na Mszę św. wieczorną 18.30 (spowiedź od godz. 17.30).Zachęcamy wszystkich uczniów naszej parafii rozpoczynających nowy rok szkolny do udziału w Mszach św. Będziemy się wspólnie modlić o Boże błogosławieństwo na nowy rok szkolny. Rodziców prosimy o przypomnienie i dopilnowanie, aby dzieci weszły w nowy rok nauki w szkole w imię Boże.
  • W tym tygodniu przypada 1 czwartek miesiąca spotkanie Misji św. Teresy od Dzieciątka Jezus o godz. 18.00 i pierwszy piątek.
  • Za tydzień w niedzielę 9 września jest organizowana pielgrzymka piesza do Pieczysk na odpust. Zachęcamy do udziału w tej pielgrzymce. Zbiórka przed naszym kościołem o godz.6.15, wyruszamy o godz. 6.30.
  • Dzisiaj kończy swoją posługę w zakrystii p. Urszula Danielewicz. Dziękujemy jej za 20 lat ofiarnej pracy w naszej parafii i życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Zadania zakrystianki podejmie S. Jadwiga, którą serdecznie witamy i życzmy, aby dobrze się czuła w naszej parafialnej wspólnocie i otaczajmy ją naszą modlitwą.
  • Prośba ks. Michała Bubien organizatora Pielgrzymki o pomoc dla wiernych z Białorusi, którzy wybierają się na spotkanie z papieżem na Litwę. Ponieważ nie mogą przewieść przez granicę artykułów żywnościowych dlatego zwracają się z prośbą o pomoc. Będzie wystawiony kosz do, którego można będzie składać produkty żywnościowe np. pasztet, herbatniki, woda…
  • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną.

W  tygodniu odeszli do wieczności: Czesław Jasiński i Zbigniew Szabliński, zmarłych polecamy naszym modlitwom: Wieczny odpoczynek

Na dzień dzisiejszy i zbliżający się tydzień życzymy obfitego Bożego naszym Gościom i Parafianom błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej