• Ostatni tydzień wakacji. Przygotowujemy się do rozpoczęcia nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zachęcamy do spowiedzi dzieci i młodzież w  ciągu tygodnia i w przyszłą niedzielę. Rodziców prosimy, aby zechcieli się włączyć w przygotowanie swoich dzieci do religijnego wejścia w nowy rok szkolny.
 • W tym tygodniu kalendarzu liturgicznym:
  – we wtorek święto św.  Bartłomieja w tym dniu wspominamy w modlitwie śp. ks. Kanonika Ireneusza Jędryszka w rocznicę jego święceń kapłańskich, Msza św. w intencji ks. Kanonika zostanie odprawiona o godz.18.30.
  – w czwartek uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej , patronalne święto Pomocników Maryi Matki Kościoła
  – w sobotę 28 sierpnia w naszej parafii przypada kolejna rocznica konsekracji świątyni. Pragniemy Bogu składać dziękczynienie za budowniczych i ofiarodawców naszego kościoła. Będziemy też prosić o błogosławieństwo Boże dla wszystkich przybywających do naszej świątyni by się modlić i składać Bogu chwalę
 • Za tydzień  dodatkowa Msza św. z udziałem Wspólnot Różańcowych o g. 16.00.
 • Spotkanie Pomocników matki Kościoła we wtorek o godz. 17.00
 • Ks. Leszek kończy posługę duszpasterską w naszej parafii, został skierowany do parafii św. Marii Magdaleny w Warszawie. Dziękujemy mu za jego gorliwą siedmioletnią wszechstronną posługę duszpasterską w naszej parafii: z Grupą Charytatywną, wśród chorych, z Grupą Pomocników Matki Kościoła, z młodzieżą do bierzmowania; dziękujemy za posługę w konfesjonale i jego serdeczny uśmiech.   Życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa na owocne podjęcie zadań duszpasterskich w nowej patafii.
 • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną.

Na dzień dzisiejszy i nowy tydzień życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.