• W związku z trwającym ciągle zagrożeniem epidemicznym w Polsce, oraz stosując się do rozporządzeń organów państwowych przypominamy, że podczas nabożeństw i Mszy świętych wiernych obowiązują w świątyni nadal maseczki, które zdejmujemy tylko na czas przyjęcia Komunii św.
  • W dniu dzisiejszym po Mszach św., zgodnie z apelem Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, Ks. Abpa Stanisława Gądeckiego możemy złożyć ofiarę do puszki przy prasie religijnej, która będzie przeznaczona na pomoc poszkodowanym w tragicznych wydarzeniach mieszkańcom Bejrutu w Libanie.
  • W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy: w poniedziałek św. Jacka, w czwartek św. Bernarda, w piątek św. Piusa papieża, w sobotę  Najświętszej Maryi Panny Królowej.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Wacław Osypiuk i Joanna Sulowska; zmarłych polecamy w naszych modlitwach: Wieczny odpoczynek…

 

Na dzisiejszy dzień i najbliższy tydzień życzymy naszym parafianom i wszystkim gościom Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.