1. Dodatkowa Msza św. z udziałem Wspólnot Różańcowych dzisiaj o godz. 16.00
 2. W najbliższą środę rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. W Środę Popielcową Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 7.00, 8.00 i 18.30 i dodatkowa Msze św. o godz. 10.00 i 17.30. W tym dniu obowiązuje nas post ścisły i powstrzymanie się od pokarmów mięsnych.Kwartalne Dni Modlitw o ducha pokuty od Środy Popielcowej do I  Niedzieli Wielkiego Postu.

  Nabożeństwa wielkopostne w naszej parafii:

 • Gorzkie Żale z nauką pasyjną: niedziela o godz. 17.30
 • Droga Krzyżowa: piątek – dla dzieci o godz.17.30, dla dorosłych i młodzieży po Mszy św. wieczornej ok.19.00

 1. W Kościele w Polsce rozpoczyna się 50. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Na jego hasło wybrano słowa: „Ku trzeźwości Narodu!”. Wydarzenie potrwa od dzisiejszej niedzieli do soboty 4 marca. Patronami kolejnych dni w Tygodniu Modlitw o Trzeźwość Narodu są święci i błogosławieni, czczeni m.in. właśnie ze względu na swoją postawę trzeźwościową, jak bł. Bronisław Markiewicz, św. Maksymilian Kolbe, św. Stanisław Papczyński czy bł. Karolina Kózkówna.
 2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca; modlitwy w intencji kapłanów Misja św. Teresy od dzieciątka Jezus o godz. 18.00; w piątek chorych odwiedzimy przed południem, spowiedź od godz. 17.00; w sobotę modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Matki Bożej o godz. 17.30.
 3. W piątek 3 marca przypada 10 rocznica nominacji Pasterza Archidiecezji Kazimierza Nycza na stolicę metropolitaną w Warszawie a w sobotę dzień imienin naszego Pasterza, którego w tych dniach w sposób szczególny ogarnijmy naszą modlitwą.
 4. Za tydzień ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby naszego Seminarium w Warszawie.
 5. Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną
 1. W minionym tygodniu odeszła do wieczności sp. Zofia Wierzchoś , która polecamy w naszych modlitwach: Wieczny odpoczynek….

Na dzień dzisiejszy i zbliżający się tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych