• Dzień Chorych przeżywaliśmy w naszej parafii w dniu wczorajszym. Serdecznie dziękujemy naszej Grupie Charytatywnej z Siostrą Bogusławą. Dziękuję za całoroczną pracę, dzięki której możemy przyjść z pomocą najbardziej potrzebującym osobom z naszej parafii, składam serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom, którzy systematycznie wspierają fundusz. Dzięki tym ofiarom Grupa Charytatywna może zaradzać najpilniejszym potrzebom naszych parafian.
  • Dzisiaj 13 dzień miesiąca nabożeństwo Fatimskie, początek o godz. 17.30. Modlitwa różańcowa (modlimy się o pokój) i Msza św. w intencjach dziękczynno – błagalnych, które możemy składać do puszki przy prasie religijnej.
  • Jak w każdą drugą niedzielę Grupa Charytatywna przyjmuje ofiary dla najbardziej potrzebujących. Bóg zapłać za  złożone ofiary.
  • Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Z racji pandemii odwiedziliśmy rodziny, które o to poprosiły (około 300 rodzin). Bardzo serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie, z którym spotkaliśmy się podczas  spotkań z naszymi parafianami. Dziękujemy za ofiary złożone z tej okazji, a także za ofiary kolędowe, które otrzymaliśmy niezależnie od wizyty duszpasterskiej. Przeznaczone będą na dalsze prace wewnątrz budowanego Domu Parafialnego. 
  • Prosimy w dalszym ciągu o składanie ankiet do niebieskiego pudełka po prawej wychodząc z kościoła lub wypełnienie ankiet na stronie internetowej.
  • W przyszłą niedzielę gościć będziemy przedstawicieli Fundacji Orla Straż. W czasie każdej mszy dadzą krótkie świadectwo o losie ofiar terroryzmu na Bliskim Wschodzie oraz możliwości niesienia im pomocy. Po każdej mszy będzie możliwość wsparcia ich działań ofiarą do puszek.
  • Spotkanie Pomocników Matki Kościoła w najbliższy wtorek o godz. 17.00 w salce w plebanii.
  • Prasa religijna, prosimy o zainteresowanie.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp Wojciech Jędrychowski, Wanda Mróz i Lucyna Falińska; zmarłych polecamy w naszych modlitwach: Wieczny odpoczynek….

Naszym Gościom i parafianom życzymy błogosławionego tygodnia pod opieką i w stawiennictwem Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.