1. Adoracja Najświętszego sakramentu dzisiaj od godz. 17.30.
  2. W najbliższą sobotę we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes obchodzimy XXV Światowy Dzień Chorego, ustanowionego przez św. Jana Pawła II. Hasłem tegorocznego Dnia Chorego są słowa:„Zdumienie tym, czego dokonuje Bóg: «wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny» (Łk 1,49)”.W naszej parafii spotkanie z osobami chorymi i starszymi organizujemy w sobotę 11 lutego. Początek o godz. 10.30. Po  modlitwie i Mszy św. w kościele wspólne świętowanie w salce w plebanii. Zapraszamy wszystkie osoby starsze i chore, o ile stan zdrowia będzie pozwalał, do udziału w tej uroczystości. Zaproszenia można zabrać ze stolika przy prasie religijnej. Prośba do osób z najbliższego otoczenia, także sąsiadów o umożliwienie dotarcia do kościoła tym, którzy chcieliby wziąć udział we wspólnym świętowaniu.
  3. Kolejne spotkanie biblijne odbędzie się 13 lutego, w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
  4. Przypominamy, że rozpoczęliśmy nowy cykl przygotowań do sakramentu małżeństwa – kurs przedmałżeński – dzisiaj pierwsze spotkanie o godz. 17. 00 w salce w plebanii.
  5. Prasa religijna do nabycia. Nowe tygodniki i miesięczniki.
  6. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Anna Dąbrowska i Krystyna Fronczek, zmarłe polecamy w naszych modlitwach: Wieczny odpoczynek…

 

Na dzień dzisiejszy i zbliżający się tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.