• Dzień Chorych przeżywaliśmy w naszej parafii w dniu wczorajszym. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tego dnia: Grupie Charytatywnej z ks. Leszkiem i Siostrą Bogusławą. Dziękuję za całoroczną pracę, dzięki której możemy przyjść z pomocą najbardziej potrzebującym osobom z naszej parafii, składam serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom, którzy systematycznie wspierają fundusz. Dzięki tym ofiarom Grupa Charytatywna może zaradzać najpilniejszym potrzebom naszych parafian.
  • Dzisiaj jak w każdą drugą niedzielę Grupa Charytatywna przyjmuje ofiary dla najbardziej potrzebujących. Bóg zapłać za  złożone ofiary. Tam też możemy otrzymać informację o przekazaniu 1% podatku dochodowego na rzecz Caritas Archidiecezji Warszawskiej. Możemy także przekazać 1% podatku na rzecz naszego parafialnego Caritas przez wpisanie w odpowiednią rubrykę tytułu naszej parafii. Wzory ogólne i dla emerytów i rencistów możemy otrzymać również przy tym stoliku.
  • Nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej w czwartek 13 lutego. Początek o godz. 17.30: modlitwa różańcowa w intencjach dziękczynno-błagalnych  i o godz. 18.30 uroczysta Msza św. w tych intencjach.
  • Podejmujemy akcję pomocy dla konkretnej rodziny w Syrii w ramach akcji „Rodzina rodzinie”. Na stoliku przy prasie religijnej będzie stała puszka ze zdjęciem tej rodziny, której będziemy w miarę naszych możliwości będziemy nieść pomoc.
  • Organizatorzy pielgrzymki z niepełnosprawnymi dziećmi do Lourdes dziękują za zbiórkę z ubiegłego tygodnia, złożyliśmy ponad 7.000 zł. Składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać za tak wielkoduszny i hojny dar.
  • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Ryszard Bełz i Anna Kapusta, zmarłych polecamy w naszych modlitwach: Wieczny odpoczynek….

Naszym Gościom i parafianom życzymy błogosławionego tygodnia pod opieką i w stawiennictwem Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.