• Dzień Chorych przeżywaliśmy w naszej parafii w dniu wczorajszym. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tego dnia: Grupie Charytatywnej z ks. Leszkiem i Siostrą Moniką. Dziękuję za całoroczną pracę, dzięki której możemy przyjść z pomocą najbardziej potrzebującym osobom z naszej parafii, składam serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom, którzy systematycznie wspierają fundusz. Dzięki tym ofiarom Grupa Charytatywna może zaradzać najpilniejszym potrzebom naszych parafian.
  • Dzisiaj jak w każdą drugą niedzielę Grupa Charytatywna przyjmuje ofiary dla najbardziej potrzebujących. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  • Nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej w środę 13 lutego. Początek o godz. 17.30: modlitwa różańcowa w intencjach dziękczynno-błagalnych (możemy je wrzucać do skrzynki przy prasie religijnej) i o godz. 18.30 uroczysta Msza św. w tych intencjach.
  • Dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. zgłoszą się na przymiarkę strojów komunijnych w sobotę 23 lutego o godz. 9.00 na salkę w plebanii.
  • Spotkanie Pomocników Matki Kościoła w najbliższy wtorek 12 lutego o godz. 17.00 w salce w plebanii.

W minionym tygodniu odeszła do wieczności: Bożena Bombik, zmarłą polecamy w naszych modlitwach: Wieczny odpoczynek….

 

Naszym Gościom i parafianom życzymy błogosławionego tygodnia pod opieką i w stawiennictwem Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.