• Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj o godz. 18.00. Dzisiaj też kończy się liturgiczny czas wielkanocny, jednocześnie kończy się okres wielkanocnej spowiedzi i komunii św. Za udział w śpiewie publicznym hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź możemy zyskać odpust zupełny.
  • Jutro święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.
  • Grupa Charytatywna przyjmuje dzisiaj ofiary dla najbardziej potrzebujących naszych parafian. Dziękujemy za pomoc dla potrzebujących,  w tych miesiącach będą one przekazane dla dzieci z naszej parafii wyjeżdżające na  kolonie wakacyjne. Są jeszcze książki ks. Jacka Kołaka „ Niewysłuchani”, ofiary za książkę są przeznaczone do dyspozycji naszego Caritasu. Dziękujemy.
  • W najbliższy czwartek obchodzimy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana. Ponieważ w tym  dniu przypada 13 dzień miesiąca nabożeństwo Fatimskie: początek o godz. 17.30 modlitwa różańcowa w intencjach zgłoszonych na kartkach i procesja wokół kościoła. Po procesji Msza św., którą będzie celebrował ks. Marek Ruciński, który udzieli nam prymicyjnego błogosławieństwa.
  • Pielgrzymka do Niepokalanowa – 15 czerwca
  • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną. Do „Gościa Niedzielnego” dołączona jest płyta z filmem z pierwszy pielgrzymki św. Jana Pawła II do Ojczyzny. Jest do nabycia mini albumik z pierwszej pielgrzymki św. Jana Pawła do Ojczyzny cena promocyjna 3 zł.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Stanisław Stefański i Ryszard Woźniak; zmarłych polecamy w naszych modlitwach: Wieczny odpoczynek….

 

Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień życzymy wiele Bożego pokoju i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.