• Dzisiaj przeżywamy w naszej parafii I Komunię Świętą. Modlimy się w intencji dzieci i ich rodziców. Biały Tydzień przeżywamy jako dziękczynienie. Na każdy dzień jest specjalny program, a zapraszamy na wieczorne msze o 18:30. Serdecznie dziękujemy za Dar Ołtarza, dzięki temu pięknemu gestowi możemy upiększać naszą świątynię. Już zostały zakupione obrusy na ołtarze, welon adoracyjny, puszka na hostie, czy piękne lichtarze, które stoją przy ołtarzu.
  • Nasza Parafia słynie z dobroczynności i wspierania potrzebujących i misjonarzy. Rodzice Adasia dziękują za wsparcie, a zebrana kwota pozwoli sfinansować 25 zajęć fizjoterapii. Parafialna Grupa Caritas rozpoczęła projekt pomocy dla naszej niepełnosprawnej parafianki. Za tydzień usłyszymy o nim więcej i będziemy mogli go wesprzeć materialnie.
  • W poniedziałek liturgiczne wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej, dlatego szczególnie zapraszamy na Nabożeństwo o godz. 17.30. Msza o 18:30 odprawiana w zamawianych intencjach przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej. Intencje dziękczynno – błagalne można podawać w zakrystii.
  • We wtorek święto Macieja Apostoła, a w czwartek Uroczystość św. Andrzeja Boboli Patrona Polski i naszej archidiecezji.
  • W sobotę 18 maja o 5:00 z parkingu przy Kościele wyruszy autokarowa Pielgrzymka do Gietrzwałdu. Sprawy organizacyjne prosimy uregulować do wtorku włącznie.
  • W przyszłą niedziele Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Będzie ona poprzedzona w sobotę czuwaniem o 20:15, a następnie mszą o godz. 21:00
  • Przed nami Odpust Parafialny w piątek 24 maja. Podczas wieczornej uroczystej mszy świętej Ks. Kardynał Kazimierz Nycz udzieli Sakramentu Bierzmowania. A w niedzielę 26 maja Festyn Rodzinny, na plakatach więcej informacji. Dalej jest możliwość zaangażowania się w to wydarzenie.        Jeśli miałby ktoś do udostępnienia namioty ogrodowe, prosimy o kontakt.
  • Przeżywamy 9–letnie przygotowanie do Obchodów 2000 lat od śmierci i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Patronem bieżącego roku jest bł. Stefan Kardynał Wyszyński w 100 lat od Jego święceń. 28 maja jest wspomnienie liturgiczne Prymasa Tysiąclecia i do tego dnia będzie odbywała się Peregrynacja Relikwii, chętnych do modlitwy z Prymasem w swoim domu zapraszamy do zakrystii.
  • Zachęcamy do zainteresowania prasą, a szczególnie dla młodych jest dostępny bardzo ciekawy Mały Gość Niedzielny.

Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień życzymy gościom i naszym parafianom wiele Bożego pokoju i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.