• Dzisiaj uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego: przypominamy, że utrzymujemy jeszcze dodatkowe godziny Mszy św. o 9.20, 10.40 i 16.00.
 • Jutro będziemy obchodzić uroczystość św. Andrzeja Boboli patrona Polski i naszej metropolii. Uroczystość została przeniesiona z dzisiejszej niedzieli wielkanocnej na dzień jutrzejszy. Uroczysta Msza św. w sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Warszawie przy ulicy Rakowieckiej o godz. 18.00.
 • Uroczystość odpustową będziemy świętować w poniedziałek 24 maja, w dzień kiedy wspominamy Najświętszą Maryję Pannę Wspomożenia Wiernych. Przygotowanie duchowe rozpoczniemy:
  w sobotę 40 godzinnym nabożeństwem: adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. z dziećmi do I Komunii św. od godz. 13.00
  –  w niedzielę po Mszy św. o godz.; 13.00 do nabożeństwa majowego.
  – w poniedziałek w dzień odpustu od godz. 8.30 do 15.30
  o szczegółach dnia odpustowego poinformujemy w ogłoszeniach za tydzień.
 • W wigilię Zesłania Ducha Świętego w najbliższą sobotę 22 maja w naszym kościele odbędzie się czuwanie modlitewne. Początek czuwania po Mszy św. wieczornej  ok. godz. 19.30 do 21.00. Bardzo serdecznie zapraszamy na to czuwanie wszystkich naszych parafian
 • Wczoraj po raz pierwszy do Komunii św. przystąpiła kolejna grupa dzieci z naszej parafii. Pamiętajmy o nich  i ich rodzicach w naszych modlitwach
 • Grupa młodzieży z naszej parafii przystąpi do sakramentu bierzmowania w dzień naszego odpustu parafialnego 24 maja o godz. 16.00. Prosimy o modlitwę w intencji kandydatów do bierzmowania.
 • Prasa religijna do nabycia. Jest do nabycia z filmem o zamachu na Ojca św. Jana Pawła II, możemy też nabyć karty, na których znajduje się kod umożliwiający zobaczenie filmu „Wyrok na niewinnych”.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Ewa Lattari i Bogusława Kaczorek, zmarłe polecamy Bożemu Miłosierdziu: wieczny odpoczynek….

 

Naszym Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego  tygodnia i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.