1. W miniony czwartek 29 grudnia o godz. 21.35 odszedł do Pana ks. kanonik Ireneusz Jędryszek. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w naszym kościele w środę 4 stycznia o g. 11.00. Dzisiaj dodatkowa Msza św. z udziałem Wspólnot Różańcowych dzisiaj o g. 16.00 będzie odprawiona w intencji ks. Kanonika.Naszą modlitwą i licznym udziałem w uroczystościach pogrzebowych starajmy się wyrazić naszą wdzięczność ks. Kanonikowi Ireneuszowi za 50 lat posługi duszpasterskiej w naszej parafii.
  1. W najbliższy piątek 6 stycznia przypada uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Porządek Mszy św. w naszym kościele będzie taki jak w każdą niedzielę.Orszak Trzech Króli i Kolędowanie, które odbędą się w Piasecznie.Orszak rozpocznie się o godzinie 13:30 przy budynku Domu Kultury w Piasecznie, ulica Kościuszki 49. Finałem Orszaku będzie wspólne kolędowanie na rynku w Piasecznie, które poprowadzi zaproszony zespół muzyczny.Zapraszamy dzieci i dorosłych do udziału w Orszaku oraz do wspólnego śpiewania kolęd.Zachęcamy do przybycia w strojach pastuszków, aniołków, zwierząt i innych postaci, związanych z wydarzeniem narodzenia Jezusa.  Serdecznie zapraszamy do udziału – szczegóły na stronie internetowej Fundacji: http://naswoimmiejscu.pl/
  1. W najbliższy czwartek 5 stycznia modlitwy w intencji kapłanów – Misja św. Teresy od Dzieciątka Jezus – godz. 18.00. Chorych odwiedzimy w czwartek przed południem. W sobotę modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz . 17.30.
  1. Trwa wizyta duszpasterska. Porządek kolędy jest wywieszony w gablocie przed kościołem. Z racji kolędy kancelaria będzie czynna po Mszy św. porannej.
  1. Prasa religijna do nabycia: dwumiesięcznik „Miłujcie się”, „Niedziela”.
  1. W minionych tygodniu odeszli do wieczności: Krystyna Trzebska, Jan Bednarek i ks. kanonik Ireneusz Jędryszek, których polecamy w modlitwie: Wieczny odpoczynek…

Na dzień dzisiejszy i zbliżający się tydzień (pierwszy w Nowym Roku) życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wspomożenia Wiernych.