1. W najbliższy wtorek 13 dzień miesiąca kolejna rocznica wprowadzenia stanu wojennego, modlimy się w intencjach naszej Ojczyzny. Nabożeństwo Fatimskie rozpoczniemy modlitwą różańcową o godz. 17.30 a następnie Msza św. w intencjach dziękczynno – błagalnych, które możemy składać do puszki przy prasie religijnej.

2. Grupa Charytatywna przyjmuje ofiary dla najbardziej ubogich naszych parafian, oraz rozprowadza świece wigilijne, w ten sposób włączamy się w Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Przy tym stoliku są koperty prośbą o konkretną pomoc dla potrzebujących dzieci, kto chciałby pomóc może ją zabrać i przygotować taki świąteczny prezent.

3. Opłatki wigilijne do nabycia w zakrystii.

4. Podobnie jak w ubiegłych latach, także w tym roku kontynuujemy akcję świąteczną „Bądź aniołem, podaruj anioła”. Dziękuję naszym parafiankom za tak wspaniałą inicjatywę.  Cały dochód jest przeznaczony na potrzeby przedszkola w Kongo, które prowadzi S. Agnieszka ze Zgromadzenia Sióstr od Aniołów. W tej akcji uczestniczą dzieci z Przedszkola „Bajka” w Zalesiu Dolnym

5. W minioną środę zakończyliśmy rekolekcje. Dziękujemy Bogu za ten czas odnowy duchowej. Wszystkim, którzy nie byli jeszcze u świątecznej spowiedzi przypominamy, że spowiadamy codziennie pół godziny przed Mszą św.

6. Kolejne spotkanie biblijne jutro, w poniedziałek po Mszy św. wieczornej

7. Spotkanie Pomocników Matki Kościoła w najbliższy wtorek o godz. 16.30.

Prosimy o zainteresowanie prasą religijną. Do tygodnika „Niedziela” dołączona jest płyta z kolędami.

9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Mirosława Płoska i Janusz Szczęsny, zmarłych polecamy w naszych modlitwach: Wieczny odpoczynek….

Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień życzymy wszystkim parafianom i wszystkim gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.