• W najbliższy czwartek ostatni dzień Starego Roku. Zapraszamy na godz. 16.00 na Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adorację i nabożeństwo na zakończenie mijającego reku. Podczas Mszy św. o godz. 17.00 będziemy Panu Bogu dziękowali za wszystkie łaski otrzymane w mijającym roku. Przypominamy, że ze względu na wprowadzony wieczorny zakaz przemieszczania się, wieczorna Msza św. będzie odprawiona o godz. 17.00.
  • Jutro 28 dzień miesiąca przygotowanie do beatyfikacji Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiegiego: różaniec o godz. 18.00 różaniec i uroczysta Msza św.
  • W piątek Nowy Rok. Przypominamy, że w dni świąteczne, a więc w Nowy Rok i w niedziele do odwołania odprawiamy dodatkowe Msze św.: 9.20; 10.40 i 16.00. Powiększając ilość Mszy św. pragniemy w tym czasie pandemii umożliwić udział w Eucharystii jak największej ilości osób.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, ponieważ będzie to dzień Nowego Roku chorych odwiedzimy w piątek tydzień później tj. 8 stycznia przed południem.  Przypominamy, że do ważności praktykowania pierwszych piątków i sobót miesiąca istotne jest, aby być w stanie łaski uświęcającej (nie jest konieczne przystąpienie w tym dniu do spowiedzi).
  • W sobotę modlitwy wynagradzające  Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17.30.
  • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną: polecamy dwumiesięcznik „Miłujcie się” i miesięcznik „Misyjne drogi”.

Na dzień dzisiejszy i zbliżający się tydzień (pierwszy w Nowym Roku) życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wspomożenia Wiernych.