1. Przypominamy o adoracji Najświętszego Sakramentu codziennie od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św.

 

  1. Nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej w najbliższy piątek 13 stycznia. Początek o godz. 17.30: modlitwa różańcowa w intencjach dziękczynno-błagalnych (możemy je wrzucać do skrzynki przy prasie religijnej) i o godz. 18.30 uroczysta Msza św. w tych intencjach.

 

  1. Grupa Charytatywna przyjmuje ofiary na rzecz najuboższych naszych parafian. Serdecznie dziękuję za cichą całoroczną działalność Grupy Charytatywnej i wielu naszym parafianom za ofiarność. Serdecznie dziękujemy za każdy gest solidarności z najuboższymi.

 

  1. W piątek przyjeżdża do nas Grupa Szkoły Nowej Ewangelizacji. Zapraszamy naszą młodzież do udziału w tym kursie „Nowe Życie” w dniach od 13 do 15 stycznia w naszej parafii.
    Więcej informacji na stronie: http://snewarszawa.pl/nowezycie

 

  1. Trwa wizyta duszpasterska. Prosimy zajrzeć do skrzynek na listy. Na kartkach znajdziemy informację, o przebiegu wizyty duszpasterskiej. Gdyby komuś wyznaczony termin nie odpowiadał można się umówić inny. Prosimy o pomoc w rozniesieniu kartek do mieszkańców naszej parafii z następujących ulic…

 

  1. Za tydzień, w niedzielę będziemy gościć ks. Proboszca z Ustrzyk Górnych, który wygłosi do nas Słowo i opowie o sytuacji duszpasterskiej w swojej parafii. Będziemy mogli wesprzeć materialnie jego działania apostolskie na terenach bieszczadzkich.

 

  1. Za tydzień w niedzielę 15 stycznia w Domu parafialnym w parafii św. Anny zostanie wyświetlony film pt. „NIKCZEMNY handlarz dusz” (za zasłoną sex przemysłu). Zachęcamy do zobaczenia tego filmu. Plakat wywieszony na tablicy ogłoszeń.

 

  1. Prasa religijna do nabycia. Jest nowy numer miesięcznika „List”.

 

 

Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień życzymy wiele Bożego pokoju i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.