• Dodatkowa Msza św. z udziałem Wspólnot Różańcowych dzisiaj (28 stycznia) o godz. 16.00. Dzisiaj przypada 65 dzień trędowatych.
  • W tym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Jeżeli są takie rodziny, których nie odwiedziliśmy z różnych powodów, a miałyby życzenie spotkania z duszpasterzem, zapraszamy do zakrystii by umówić się na spotkanie. Bardzo serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie, z którym spotkaliśmy się podczas  spotkań z naszymi parafianami. Dziękujemy za ofiary złożone z tej okazji, które będą przeznaczone na budowę domu parafialnego, którą mamy nadzieję rozpocząć na wiosnę.
  •  W najbliższy piątek 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej), dodatkowa Msza św. o godz. 10.00 i  o godz. 17.30. Na Mszę św. o godz. 17.30 zapraszamy w sposób szczególny dzieci. Podczas wszystkich Mszy św. odbędzie się błogosławienie gromnic.
  • W tym dniu   obchodzimy Dzień Życia Konsekrowanego. Dziękujemy Bogu za wszystkich zakonników i zakonnice osoby, które zdecydowały się pójść drogą życia konsekrowanego a w sposób szczególny za  Siostry Pasjonistki, które w tym roku podjęły pracę apostolską w naszej parafii i za Siostry Pasterzanki mieszkające na terenie parafii. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i  sobota miesiąca.  W sobotę modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Matki Bożej o godz. 17.30 w kaplicy. W czwartek modlitwy w intencji kapłanów o godz. 18.00.
  • Rozpoczynamy kurs przedmałżeński pierwsze spotkanie  11 lutego o godz. 17.00 w salce w plebanii.
  • Dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. zgłoszą się na przymiarkę strojów komunijnych w sobotę 10 lutego o godz. 14.00 na salkę w plebanii.
  • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Tadeusz Żochowski, Zdzisław Podlaski, Tadeusz Nojek i Żaneta Kozerewicz;  zmarłych polecamy w naszych modlitwach: Wieczny odpoczynek…

Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień życzymy wiele Bożego pokoju i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.