• Nabożeństwo majowe w niedziele i w dni powszednie jest odprawiane o godz. 18.00. Starajmy się tak planować wyjście na nabożeństwo, aby po jego zakończeniu pozostać na Mszy św.
  • Za tydzień będziemy przeżywać w naszej parafii I Komunię św. podczas Mszy świętych o godz.  10.00, 11.30 i 13.00. Z racji I Komunii św. Prosimy naszych parafian nie związanych osobiście z tą uroczystością, aby zechcieli przyjść na Mszę św. o innej godzinie, zostawiając miejsce dla rodzin dzieci pierwszokomunijnych. Modlimy się w intencji dzieci i ich rodziców.
  • W tym tygodniu obchodzimy w liturgii: jutro uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika głównego Patrona Polski.
  • Nabożeństwo Fatimskie w najbliższą sobotę 13 maja. 100 lat temu miały miejsce pierwsze objawienia Matki Bożej trójce dzieci w Fatimie. Początek nabożeństwa o godz. 17.30: modlitwa różańcowa w intencjach, które możemy składać do puszki przy prasie religijne, następnie uroczysta procesja wokół kościoła i Msza św. Zapraszamy do licznego udziału w tym nabożeństwie.
  • W najbliższą sobotę bezpośrednio po Mszy św. odbędzie się w naszym kościele koncert w wykonaniu zespołu CAMARATA VISTULA. Informacje znajdziemy na plakacie przed kościołem, możemy zabrać ze stolika informacje o koncertach w innych kościołach w ramach XVI Piaseczyńskiej Wiosny Muzycznej.
  • Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę w dniach 9-10 czerwca śladami Prymasa Tysiąclecia, Stefana Kardynała Wyszyńskiego: Prudnik – Zakopane Krzeptówki. Program pielgrzymki na tablicy ogłoszeń. Więcej informacji i zapisy – w zakrystii.
  • Prasa religijna do nabycia.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Marek Kołodziejczak i Marek Taperek, zmarłych polecamy bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek….

 

Na dzień dzisiejszy i najbliższy tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.