• Dzisiaj dodatkowa Msza św. o godz. 16.00. Zapraszamy Wspólnoty Różańcowe. Jest organizowana pielgrzymka do Częstochowy 3 czerwca w sobotę na ogólnopolskie spotkanie Żywego Różańca. Chętni mogą się zgłaszać do zakrystii
 • Jutro, 1 maja rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które będą odprawiane w niedziele i w dni powszednie o godz. 18.00. Starajmy się tak planować wyjście na nabożeństwo, aby po jego zakończeniu pozostać na Mszy św.
 • W najbliższą  środę 3 maja przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. odprawiane będą według porządku niedzielnego.
 • W tym tygodniu przypada:
  – pierwszy czwartek miesiąca -Misja św. Teresy modlitwa w intencji kapłanów  w ramach nabożeństwa majowego o godz. 18.00.
  – pierwszy piątek miesiąca, chorych odwiedzimy przed południem. Przypominamy, że dodatkowa msza św. o godz. 15.00
  – w sobotę pierwszą miesiąca nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu matki Bożej o godz. 17.30 w kaplicy.
 • Za tydzień w niedzielę 7 maja przybędzie do naszej parafii ks. kardynał Kazimierz Nycz, aby dokonać wizytacji kanonicznej naszej parafii. Takie wizytacje odbywają się co pięć lat. Niedziela będzie pierwszym dniem wizytacji. Drugi dzień posługi wizytacyjnej odbędzie się we wtorek. Podczas tych dni ks. Kardynał wygłosi do nas słowo Boże, spotka się z przedstawicielami różnych grup i odwiedzi szkoły, jeden z domów opieki i Warsztaty Terapii Zajęciowej.
 • Przypominamy, że planowana jest pielgrzymka do Krakowa – Łagiewnik w dniu 20 maja. Chętni mogą się zgłaszać do zakrystii.
 • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną.

Na dzień dzisiejszy i najbliższy tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia składamy najlepsze życzenia.