1. Modlitwa adoracyjna przez cały tydzień od godz. 15.00.
  1. Jak co roku, w dniach od 18 do 25 stycznia, wraz z chrześcijanami na całym świecie, będziemy modlić się o jedność chrześcijan. Hasłem tegorocznego Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan są słowa: „Pojednanie – miłość Chrystusa przynagla nas” – Niechaj intencja jedności stanie się przedmiotem intensywnej modlitwy zarówno osobistej, jak i w czasie nabożeństw parafialnych.
  1. Odwiedzamy naszych parafian w ramach wizyty duszpasterskiej. Prosimy sprawdzać w skrzynkach na listy, czy dotarła już informacja o planowanej kolędzie na danej ulicy. Przypominamy, że plan kolędy jest wywieszony na tablicy ogłoszeń.
  1. Została przygotowana płyta z zapisem z uroczystości pogrzebowych ks. Kanonika Ireneusza Jędryszka.(film ok. 1,5 godz.) Chętni mogą zgłaszać się do zakrystii.
  1. Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną.
  1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Krzysztof Bolek, Janina Chochlewicz, Józefa Cyniak i Andrzej Gasiński; zmarłych polecamy w naszych modlitwach: Wieczny odpoczynek…

Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.