• Dzisiaj Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. W tym roku przeżywać go będziemy pod hasłem „W Kościele jesteśmy wspólnotą misyjną”.
  Możemy wesprzeć naszych misjonarzy i misjonarki z Polski, którzy posługują na wszystkich kontynentach, ofiarami składanymi do puszek. W zeszłą niedzielę na potrzeby naszego Seminarium Duchownego w Warszawie zebraliśmy 3217 zł. Serdeczne „Bóg zapłać”. Przy wyjściu z kościoła można jeszcze nabyć książki „Płomień Miłości Niepokalanego Serca Maryi”.
 • Na stoliku za ostatnimi ławkami jest umieszczona Księga Trzeźwości, gdzie możemy wpisać naszą podjętą abstynencję. Obok znajduje się puszka na kwiaty do Grobu Pańskiego i Ciemnicy, a także puszka na pomoc ofiarom wojny na Ukrainie. Na 29 lutego zaplanowany jest transport potrzebnych rzeczy do sióstr, które prowadzą domy opieki dla dzieci.
 • W ostatnią środę rozpoczęliśmy cotygodniowe Nabożeństwa do Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych. Przed obrazem Patronki naszej Parafii jest umieszczona skrzynka intencji, w której możemy zostawiać nasze podziękowania i prośby. W najbliższą środę przypada 28 lutego, dlatego wyjątkowo zapraszamy na 18:00 na Nabożeństwo do bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
 • Dziękujemy siostrze Jadwidze za poprowadzenie w sobotę Adoracji Krzyża, a na następną Adorację Krzyża zaprasza ks. Bartosz 9 marca.
 • Uczniów klas 2, 3 i 4 szkoły podstawowej zapraszamy na spotkania grupy Dzieci Bożych w środę o 18:00 w sali parafialnej. Spotkania trwają około 1,5 godziny.
 • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Dodatkowa Msza św. o godz. 15.00. Drogę Krzyżową po wieczornej mszy świętej przygotują i poprowadzą ministranci.
 • W sobotę zapraszamy na modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Matki Bożej o godz. 17:30. O 12:00 dodatkowa msza dla ministrantów i ich rodzin.
 • W następną niedzielę podczas mszy świętych będziemy gościć Panią Iwonę z Instytutu założonego przez bł. Ks. Kardynała Wyszyńskiego. Tego dnia rozpoczniemy Peregrynację Relikwii po naszej Parafii. Wszystkich zainteresowanych modlitwą przy relikwiach bł. Kardynała prosimy o zapisywanie się w zakrystii. Po mszy wieczornej otrzymujemy do domu relikwie, a następnego dnia przed 18:30 przynosimy do zakrystii, tak by kolejna rodzina mogła cieszyć się obecnością tego orędownika w swoim domu.
 • Zapraszamy 9 marca na Pieszą Droga Krzyżowa z naszej Parafii. Planowane są trasy o długości 15, 30 i 54 kilometrów. Szczegóły odnajdziemy na plakatach.
 • Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień życzymy wiele Bożego pokoju i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.