• Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie i w niedziele o godz. 18.00. Nabożeństwa dla dzieci i młodych w środy i piątki o godz. 17.30. Bardzo serdecznie dziękujemy za liczną obecność na Rekolekcjach Różańcowych, a także serdecznie dziękujemy ks. Januszowi za ich zorganizowanie i poprowadzenie.
 • Dzisiaj Grupa Charytatywna przyjmuje ofiary dla najbardziej potrzebujących naszych Parafian. Bóg zapłać za każdy gest miłosierdzia wobec drugiego człowieka.
 • W najbliższy piątek Nabożeństwo Fatimskie, rozpoczniemy modlitwą różańcową o godz. 17:30, następnie procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej i Msza św. w intencjach dziękczynno – błagalnych. Tego dnia w liturgii wspominamy bł. Ojca Honorata Koźmińskiego, założyciela Sióstr Pasterzanek mieszkających na terenie naszej Parafii. W Piasecznie siostry prowadzą Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii i Przedszkole.
 • W Parafii działa PKP, czyli Parafialne Koło Pielgrzymkowe, które serdecznie zaprasza na pielgrzymkę do Lichenia. Wyjazd 21 października, koszt 150 zł. Zapisy w Zakrystii lub w Kancelarii. Serdecznie zapraszamy. A za tydzień 14 października Kapłański Klub Motocyklowy organizuje Rajd „Drogi Wolności”. Zapraszamy motocyklistów jak i całe rodziny samochodami. Szczegóły i program wywieszony w gablotach. Jest to dobra propozycja jak rodzinnie i patriotycznie zagospodarować sobotę.
 • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną, a obok na stolikach można pobrać kartki na tegoroczne wypominki. Przyjmujemy na „wypominki” w zakrystii i w ciągu tygodnia w kancelarii. Prosimy nie wrzucać kartek do puszki za prasę.
  – Przypominamy naszą prośbę: wpisujemy imiona osób najbliższych lub zmarłych w ostatnim czasie, natomiast staramy się wpisywać zmarłych z całej rodziny np. Kowalskich, już bez wymieniania imion.
  – Wypominki tzw. jednorazowe, to te które odczytywane są przez oktawę wszystkich świętych, czyli do 8 listopada, a Msza w intencji wymienionych zmarłych będzie odprawiona 1. i 2. o 18:30. Msza poprzedzona będzie procesją z odczytywaniem wypominek, która rozpocznie się o godz. 18:00.
  – Wypominki roczne odczytywane będą od końca oktawy do końca listopada, a także w pierwszą niedzielę miesiąca przed mszą o 8:30, która odprawiana jest w intencji naszych zmarłych.
 • W niedzielę 15 października przypada XXIII Dzień Papieski, obchodzony pod hasłem Św. Jan Paweł II. Cywilizacja życia. Tego dnia odbędzie się tradycyjna zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień życzymy wiele Bożego pokoju i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.