• Z dniem dzisiejszym rozpoczynamy  nabożeństwa różańcowe. Zapraszamy w sposób szczególny dzieci na różaniec o godz. 17.00 (od poniedziałku do piątku). Dla dorosłych nabożeństwa różańcowe będą odprawiane w dni powszednie i w niedziele o godz. 18.00.
  • Tegoroczny Dzień Papieski będziemy obchodzili w przyszłą niedzielę pod hasłem: ” Idźmy naprzód z nadzieją„. Za tydzień będziemy mieli okazję wspomóc dzieło, które od lat nazywane jest „żywym pomnikiem” Jana Pawła II. Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia” poprzez stypendia wspiera materialnie i duchowo ponad dwa i pół tysiąca młodych ludzi z całej Polski.
  • Jest organizowana modlitwa różańcowa „Różaniec do granic”. Z naszej parafii jest organizowany wyjazd autokarem do Serepelic nad Bug. Koszt przejazdu 40 zł, wyjazd 7 października sprzed naszego kościoła o godz. 5.45, jest jeszcze kilka wolnych miejsc można się zgłaszać do zakrystii.W tym samy dniu w naszym kościele odbędzie się wspólna modlitwa różańcowa od godz. 15.00. Zapraszamy do jak najliczniejszego udziału
  • W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca – modlitwa w intencji kapłanów Misja św. Teresy od Dzieciątka Jezus podczas nabożeństwa różańcowego, I piątek zapraszamy dzieci z rodzicami na Mszę św. o godz. o godz. 18.30, spowiedź od godz. 17.30.
  • Pierwsze spotkanie w ramach kursu przedmałżeńskiego za tydzień 8 października  o godz. 17.00 w salce w plebanii.
  • Kandydaci do bierzmowania klasy III gimnazjalne zapraszamy na pierwsze organizacyjne spotkanie za tydzień 8 października na Mszę św. wieczorem o godz. 18.30.
  • Akacja Katolicka z Piaseczna wszystkich chętnych problemami współczesnego wychowania na spotkanie w najbliższą sobotę. Dokładną informację z programem znajdziemy na tablicy ogłoszeń i na ulotkach na stoliku przy prasie religijnej.
  • Kontynuujemy peregrynację obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej do rodzin naszej parafii. Obecnie przyjmują obraz rodziny z ulicy Jeziorki.
  • W liturgii tygodnia wspominamy w środę św. Franciszka z Asyżu, w czwartek św. Siostrę Faustynę, w sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej – odpust w parafii Matki Bożej Różańcowej w Piasecznie, uroczysta Msza św. o godz. 18.00 – zachęcamy do udziału w odpuście.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Teresa Rządnik i Tomasz Pachniak, zmarłych polecamy w naszej modlitwie: Wieczny odpoczynek…

Wszystkim naszym gościom i parafianom życzymy błogosławionego  tygodnia pod opieką   Matki Bożej.