• Dzisiaj przeżywamy podniosłą uroczystość beatyfikacji Matki Róży Czackiej i Ks. Kard Stefana Wyszyńskiego w świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie Wilanowie. Uroczystość rozpocznie się o godz. 12.00. Bardzo prosimy o zainteresowanie się uroczystością i uczestniczenie w niej przez media. Dlatego zapraszamy na Msze św. w naszej świątyni o godz. 7.00 , 8.30, 10.00, 11.30 (bez kazania) i dodatkowa o godz. 16.00 z udziałem rodziców i dzieci, które się przygotowują w tym roku do I Komunii św. i  o godz. 18.30 Uroczystość beatyfikacyjna nie zwalnia nas z udziału we Mszy św. w swoim kościele.
  • Rozpoczynamy kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców a także Tydzień Wychowania. Ogarnijmy naszą modlitwą – w tych dniach w sposób szczególny – dzieci, młodzież, nauczycieli i wychowawców i katechetów.
  • W tym tygodniu w liturgii: jutro wspomnienie św. Jana Chryzostoma, we wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w środę wspomnienie Matki Bożej Bolesnej, w czwartek wspomnienie świętych Korneliusz i Cypriana, w piątek św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, w sobotę święto św. Stanisława Kostkę patrona dzieci i młodzieży – modlimy się w intencji dzieci, młodzieży i nauczycieli, katechetów i wychowawców.
  • Jutro jak w każdy 13 dzień miesiąca nabożeństwo Fatimskie o godz. 17.30 – modlitwa różańcowa, procesja z figurą Matki Bożej i Msza św. w intencjach dziękczynno – błagalnych.
  • Jak w każdą drugą niedzielę Grupa Charytatywna przyjmuje ofiary przeznaczone dla najbardziej potrzebujących. Serdeczne Bóg zapłać za każdy gest solidarności z najuboższymi.
  • Możemy złożyć ofiarę na pomoc mieszkańcom Afganistanu, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji po wkroczeniu Talibów. Puszka na stoliku obok prasy.
  • W przyszłą niedzielę Marsz dla Życia i Rodziny po raz szesnasty przejdzie przez Warszawę: pod hasłem „Tato – bądź, prowadź, chroń” będą manifestować swoje poparcie dla tradycyjnego rozumienia małżeństwa oraz ochrony życia od poczęcia. Początek o godz. 11.00.
  • Prasa religijna – zachęcamy do zainteresowania. Mamy jeszcze trochę albumów o Prymasie Wyszyńskim, jest specjalny numer „Gość Niedzielny Extra”.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Jan Rutkowski, Czesław Kotlarski i Kazimierz Okoński, zmarłych polecamy w naszych modlitwach: wieczny odpoczynek

Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień życzymy Bożego pokoju i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.