• Za tydzień uroczystość beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej. Msza św. w naszej parafii odprawiana o godz. 11.30. będzie bez kazania, abyśmy mogli zdążyć na transmisję z uroczystości, która rozpocznie się o godz. 12.00. Pozostałe Mszę św. według porządku niedzielnego. Przypominamy, że uczestnictwo w Mszy św. Beatyfikacyjnej nie zwalnia nas z obowiązku fizycznego uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.
  • Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny i katechetyczny. Przypominamy, że katecheza ma prowadzić do czynnego udziału dzieci i młodzieży w życiu religijnym Kościoła. Prosimy rodziców by zatroszczyli się o religijne wychowanie swoich dzieci. Wspólne rodzinne uczestnictwo w niedzielnej Mszy św., przystępowanie do sakramentów świętych i osobiste świadectwo życia religijnego rodziców stanowią najbardziej skuteczną zachętę dla dzieci.
  • W środę 8 września przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (Matki Bożej Siewnej). Odpust w Pieczyskach przeniesiony na niedzielę 19 września.
  • Za tydzień ofiary składane na tacę przeznaczone będą na potrzeby naszego Seminarium Duchownego w Warszawie.
  • Ogłoszenie ważne dla rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. w tym roku. Za tydzień na Mszę św. o godz. 16.00 zapraszamy wszystkich rodziców, którzy pragną by ich dzieci przystąpiły do komunii w naszej parafii – będą omawiane sprawy organizacyjne.
  • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną: tygodniki, dla dzieci „Anioł Stróż”, „Mały Gość Niedzielny”.

W  tygodniu odeszli do wieczności: Honorata Olechno, Dariusz Kaczorek, Włodzimierz Cierniewski, Mateusz Adamczyk i Jan Rutkowski; zmarłych polecamy naszym modlitwom: Wieczny odpoczynek

Na dzień dzisiejszy i nowy tydzień życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.