• Witamy wśród nas ks. Józefa Dziekońskiego, który dzisiaj rozpoczyna w naszej parafii posługę duszpasterską w roli rezydenta.  Życzymy ks. Józefowi obfitego Bożego błogosławieństwa na owocną kapłańską posługę w naszej parafialne wspólnocie.
  • Ostatni tydzień wakacji. Przygotowujemy się do rozpoczęcia nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zachęcamy do spowiedzi dzieci i młodzież w  ciągu tygodnia (zwłaszcza w pierwszy piątek) i  w najbliższą niedzielę. Rodziców prosimy, aby zechcieli się włączyć w przygotowanie swoich dzieci do religijnego wejścia w nowy rok szkolny.
  • Jutro w naszej parafii przypada kolejna rocznica konsekracji świątyni. Pragniemy Bogu składać dziękczynienie za budowniczych i ofiarodawców naszego kościoła. Będziemy też prosić o błogosławieństwo Boże dla wszystkich przybywających do naszej świątyni by się modlić i składać Bogu chwalę
  • W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca: spowiadamy pół godziny przed Mszą św., po południu od godz. 17.30. W tym dniu również przypada 78 rocznica wybuchu II  wojny światowej. Polecamy miłosierdziu Bożemu poległych w obronie Ojczyzny. Msza św. w intencji poległych w latach 1939 – 1945 zostanie odprawiona w naszym kościele  o godz. 18.30
  • W najbliższą sobotę pierwszą miesiąca nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Matki Bożej o godz. 17.30 w kaplicy.
  • Ksiądz Bogusław Modrzejewski kończy dzisiaj wakacyjna posługę w naszej parafii. Będziemy mogli wesprzeć materialnie jego pracę apostolską na Białorusi. Ks. Bogusław ponad 20  lat pracuje na Białorusi w parafii Świr a podczas wakacji pomaga w duszpasterstwie w naszej parafii.
  • Jest organizowana pielgrzymka na odpust do Pieczysk. Uroczysta Msza św. odpustowa za 2 tygodnie 10 września o godz. 12.00. ( informacja na tablicy ogłoszeń).
  • Dzisiaj dodatkowa Msza św. z udziałem Wspólnot Różańcowych o godz. 16.00
  • Prasa religijna do nabycia. Do „Gościa Niedzielnego” dołączona jest płyta z filmem „Misja”. Są też miesięczniki dla dzieci: „Anioł Stróż”, „Mały Gość Niedzielny”.

W  tygodniu odeszli do wieczności: Marek Kędzierski i Antoni Zalesko, zmarłych polecamy naszym modlitwom: Wieczny odpoczynek

Na dzień dzisiejszy i zbliżający się tydzień życzymy obfitego Bożego naszym Gościom i Parafianom błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej