• Wielu naszych parafian wyruszy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Wszystkich naszych parafian, którzy wybierają się na pielgrzymkę prosimy aby złączyli się z grupą „Amaranty”, z którą pójdzie nasz ks. Józef.
  • We wtorek święto Przemienia Pańskiego, w czwartek św. Dominika, w piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein) patronki Europy, w sobotę święto św. Wawrzyńca.
  • Fundacja Dom „Zośki” oraz Centrum Kultury w Piasecznie serdecznie zapraszają na uroczystość obchodów 75 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, które odbędą się dzisiaj w Domu „Zośki” przy ul Królowej Jadwigi 11 w Zalesiu Dolnym. Będzie to koncert poetycko – muzyczny ze wspólnym śpiewaniem pieśni powstańczych – początek o godz. 16.00.
  • Wczoraj została poświęcona kapliczka przy ulicy Orężnej. Dziękujemy Mieszkańcom ulicy Orężnej i Sołectwu Jazgarzewszczyzna – Łoziska za podjęcie się renowacji kapliczki, która została wybudowana 70 lat temu jako wotum dziękczynne za ocalenie z wojny. Słowa podziękowania kierujemy wszystkim osobom zaangażowanym w dzieło odnowy a także Gminie Lesznowola. W intencji tych osób zostanie odprawiona Msza św. w najbliższy piątek 8 sierpnia o godz. 18.30.
  • Zachęcamy do lektury prasy religijnej:

W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Piotr Dyjeciński, którego polecamy w naszych modlitwach: Wieczny odpoczynek…

 

Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wspomożenia Wiernych.