• W tym tygodniu, pierwszy czwartek miesiąca i modlitwy w intencji kapłanów – Misja św. Teresy o godz. 18.00. W piątek odwiedzimy chorych, następnie dodatkowa Msza św. w piątek o godz. 15.00, a przed mszą wieczorną Litania do Najświętszego Serca Jezusa. 
  • W tym tygodniu wspominamy w liturgii: w poniedziałek św. Ignacego z Loyoli, we wtorek św. Alfonsa Liguoriego, w piątek św. Jana Maria Vianneya patona Proboszczów.
  • W Gościu Niedzielnym artykuły o Światowych Dniach Młodzieży, ciekawy artykuł ojca Łukasza Biblisty z Jerozolimy i wiele aktualnych informacji z Kościoła. W Niedzieli przeczytamy o Powstaniu Warszawskim, o tym skąd się wziął Kościół, odwiedzimy Niebiańską Bazylikę Michała Archanioła w Gargano. A w Tygodniku Idziemy, o Kościele młodych, czy też Toskania oczami Herberta. Zapraszamy do interesującej lektury.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Wiesław Rowiński i Alfred Wyrzykowski Wieczny odpoczynek …

 

Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień życzymy wiele Bożego pokoju i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych, a wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia – najlepsze życzenia.