• Od 6 do 14 sierpnia, jak co roku wyrusza piesza pielgrzymka na Jasną Górę akademickich grup 17-tych. Wśród nich jest wywodząca się z naszej parafii AMARANTOWA 17-tka. Ktokolwiek chce wybrać się z naszą amarantową grupą na pielgrzymkę do Matki Bożej, więcej informacji znajdzie w gablocie z ogłoszeniami.
  • Dzień wcześniej – 5 sierpnia – wychodzi piesza pielgrzymka na Jasną Górę osób niepełnosprawnych i rodzin. Więcej informacji podobnie – znajdziemy w gablocie ogłoszeń.
  • W tym tygodniu obchodzimy w Kościele w sobotę święto św. Marii Magdaleny, natomiast w przyszłą niedzielę światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych.
  • Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Zwracamy szczególnie uwagę na kilka pozostałych numerów Małego Gościa i Anioła Stróża dla dzieci, na czas wakacyjny. A także na wakacyjne wydanie miesięcznika Różaniec.

W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności: śp. Stefan Darczuk. Zmarłego polecamy w naszych modlitwach. Wieczny odpoczynek…

 

Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień życzymy wiele Bożego pokoju i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych, a wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia – najlepsze życzenia.