• Nabożeństwo czerwcowe  dzisiaj o godz. 18.00. Dodatkowa Msza św. z udziałem Wspólnot Różańcowych dzisiaj o godz. 16.00.
 • W tym tygodniu we wtorek obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Ireneusza – podczas Mszy świętych będziemy modlić się w intencji śp. ks. Kanonika Ireneusza Jędryszka z racji imienin.
  We środę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła najlepsze życzenia składamy wszystkim solenizantom, a szczególnie naszemu organiście p. Pawłowi Gindzie dziękując za jego posługę organistowską życzymy im obfitego Bożego błogosławieństwa  na dalsze owocne posługiwanie.
  Z racji  uroczystości Apostołów osoby posługujące się dewocjonaliami poświęconymi przez Ojca św. lub Biskupa mogą w tym dniu otrzymać odpust zupełnym pod warunkiem odmówienia Wyznania wiary.
 • Ofiary składane na tacę w uroczystość Piotra i Pawła zostaną przekazane do dyspozycji papieża Franciszka jako wsparcie jego posługi apostolskiej i charytatywnej. Zebrane środki posłużą ewangelizacji i licznym działaniom charytatywnym papieża. Wesprze on najbardziej potrzebujących – osoby i rodzin w trudnej sytuacji życiowej, społeczności dotknięte klęskami żywiołowymi lub wojnami oraz potrzebujących pomocy humanitarnej.
 • Dzisiaj poświęcenie pojazdów przed wyjazdem na wakacje. Pojazdy będziemy święcić po zakończeniu każdej Mszy świętej. Modlitwa poświęcenia i następnie przejeżdżamy przed kościołem i wokół plebanii do ul. Modrzewiowej i w prawo w kierunku Bukowej.
 • W tym tygodniu:
  – pierwszy piątek miesiąca; chorych odwiedzimy przed południem. Dodatkowa Msza św. o godz. 15.00, spowiedź od godz. 14. 40.
  – pierwsza sobota miesiąca, nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17.30.
 • Planując wakacje pamiętajmy także o niedzielnej Mszy św. gdziekolwiek udajemy się na wakacyjny odpoczynek.
 • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną.

Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień życzymy wiele Bożego pokoju i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.