• Nabożeństwo czerwcowe  dzisiaj o godz. 18.00. Dodatkowa Msza św. z udziałem Wspólnot Różańcowych dzisiaj o godz. 16.00.
  • W tym tygodniu jutro obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Ireneusza – Msza św. w intencji ks. Kanonika z racji imienin jutro o godz.18.30. We wtorek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła najlepsze życzenia składamy wszystkim solenizantom, a szczególnie naszemu organiście p. Pawłowi Gindzie dziękując za jego posługę organistowską życzymy im obfitego Bożego błogosławieństwa  na dalsze owocne posługiwanie. Z racji  uroczystości Apostołów osoby posługujące się dewocjonaliami poświęconymi przez Ojca św. lub Biskupa mogą w tym dniu otrzymać odpust zupełnym pod warunkiem odmówienia Wyznania wiary.
  • Dzisiaj poświęcenie pojazdów przed wyjazdem na wakacje. Pojazdy będziemy święcić po zakończeniu każdej Mszy świętej. Modlitwa poświęcenia i następnie przejeżdżamy przed kościołem i wokół plebanii do ul. Modrzewiowej i w prawo w kierunku Bukowej.
  • Planując wakacje pamiętajmy także o niedzielnej Mszy św. gdziekolwiek udajemy się na wakacyjny odpoczynek. Możemy skorzystać z pomocy w postaci maleńkich ulotek, na których znajdziemy adresy informujące jak i gdzie możemy uczestniczyć we Mszy św. znajdując się w Polsce lub za granicą.
  • Ojcowie trynitarze dziękują za ofiary złożone na pomoc rodzinie z Bartali w Iraku.
  • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną.

Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień życzymy wiele Bożego pokoju i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.