• Nabożeństwo czerwcowe  dzisiaj o godz. 18.00. Dodatkowa Msza św. z udziałem Wspólnot Różańcowych dzisiaj o godz. 16.00.
  • W tym tygodniu w środę obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Ireneusza – modlimy się w tym dniu w sposób szczególny za śp. ks. Kanonika Ireneusza Jędryszka. W czwartek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła najlepsze życzenia składamy naszemu  organiście p. Pawłowi Gindzie dziękując za jego posługę organistowską życzymy mu obfitego Bożego błogosławieństwa  na dalsze owocne posługiwanie. Z racji  uroczystości Apostołów osoby posługujące się dewocjonaliami poświęconymi przez Ojca św. lub Biskupa mogą w tym dniu otrzymać odpust zupełnym pod warunkiem odmówienia Wyznania wiary.
  •  Decyzją przełożonych ks. Maciej nasz wikariusz zostaje skierowany na studia, a siostra Katarzyna zostaje przeniesiona na inną placówkę. Dziękujemy ks. Maciejowi za jego zaangażowanie tak w parafii jak i w szkole. Siostrze Katarzynie dziękujemy za jej pracę apostolską w szkole i z dziećmi na terenie parafii między innymi za prowadzenie scholki. Obojgu życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej do owocnego wypełniania obowiązków w nowych placówkach
  • Podziękowania od Sióstr Służebnic Krzyża z Lasek i od ks. Krzysztofa Pazio za złożone dary na pomoc w ich pracy misyjnej.
  • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: Piotr Wasiewicz i Zdzisław Jurgawka, zmarłych polecamy w naszych modlitwach: Wieczny odpoczynek…

 

Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień życzymy wiele Bożego pokoju i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najlepsze zuczenia.