• Nabożeństwo Fatimskie  dzisiaj. Początek o godz. 17.30 modlitwa różańcowa w intencjach zgłoszonych na kartkach i procesja wokół kościoła ze śpiewem litanii do Serca Pana Jezusa. Po procesji Msza św.
  • Grupa Charytatywna przyjmuje dzisiaj ofiary dla najbardziej potrzebujących naszych parafian. Dziękujemy za pomoc dla potrzebujących i solidarność z ubogimi.  Bóg zapłać.
  • W najbliższą sobotę po Mszy św. wieczornej odbędzie się koncert zatytułowany: „Polskę mam w sercu”. W programie nauki, wybrane myśli i rozważania Prymasa Tysiąclecia, kardynała Stefana Wyszyńskiego w wykonaniu Jerzego Zelnika. Słowo dopełnia muzyka w wykonaniu kwartetu smyczkowego Baltic Neopolis Ensemble. Usłyszymy: utwory J.S. Bacha, S. Brzóski, Pawła Łukaszewskiego, Masseneta, J. Pachelbela. Całość uzupełni prezentacja multimedialna oparta na zdjęciach i filmach archiwalnych przybliżających sylwetkę i posługę Prymasa Tysiąclecia. Serdecznie zapraszamy.
  • Biskupi zgromadzeni na  zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w Kalwarii Zebrzydowskiej jednogłośnie zdecydowali, że 20 czerwca br. dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej oraz w święta nakazane zostaną zniesione jednocześnie we wszystkich diecezjach, w których do tej pory obowiązywały w związku z pandemią Covid-19.
  • W najbliższy wtorek spotkania Pomocników Matki kościoła o godz.17.00. w salce w plebanii.
  • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną.

Na dzień dzisiejszy i zbliżający się tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych