• W najbliższą środę 24 maja w naszej parafii obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych jest to dzień odpustu. Przygotowanie duchowe, któremu będzie przewodniczył o. Maksymilian Stępień rozpoczniemy w dniu dzisiejszym.
  Przygotowanie duchowe: afisze wywieszone na tablicach ogłoszeń
  poniedziałek i wtorek  –  Msze św. z kazaniem w poniedziałek 7.00, 11.00 i 18.30 we wtorek 7.00, 10.00 i 18.30.
  Adoracja Najświętszego Sakramentu  przez cały dzień, możliwość spowiedzi.
  24 maj – dzień odpustu: Msze św. z kazaniami o  godz. 7.00, 10.00 i uroczysta  Msza św.  godz.18.30 poprzedzona nabożeństwem majowym, na zakończenie procesją eucharystyczną wokół kościoła.
 • W najbliższą sobotę 27 maja ks. bp Tadeusz Pikus na Mszy św. o godz. 16.00 udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Módlmy się w intencji ks. Biskupa i kandydatów do bierzmowania.
 • Kandydaci do bierzmowania oraz ich świadkowie przychodzą 26 maja o 17.30 na nabożeństwo pokutne. Obowiązkowa obecność i spowiedź w tym dniu dla  kandydatów i świadków. Po Mszy Św. poświęcenie i wręczenie krzyży oraz odprawa liturgiczna.
 • Za tydzień jak w każdą ostatnią niedziele miesiąca dodatkowa Msza św. o godz. 16.00 z udziałem Wspólnot Różańcowych.
 • Prasa religijna do nabycia. Są wystawione do nabycia książki dla dzieci przybliżające obecność Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie i komiksy poświęcone postaci Jana Pawła II.

W minionym tygodniu odeszły do wieczności: Henryka Żochowska i Grażyna Kotlicka. Zmarłe polecamy Bożemu Miłosierdziu: wieczny odpoczynek….

 

Naszym Gościom i Parafianom życzymy błogosławionego tygodnia i polecamy opiece  Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych