1. Dzień Chorych przeżywaliśmy w naszej parafii w dniu wczorajszym. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tego dnia: Grupie Charytatywnej z ks. Leszkiem.Dziękuję za całoroczną pracę, dzięki której możemy przyjść z pomocą najbardziej potrzebującym osobom z naszej parafii. Składam serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom, którzy systematycznie wspierają fundusz, którym Grupa Charytatywna może zaradzać najpilniejszym potrzebom naszych parafian.
  2. Dzisiaj jak w każdą drugą niedzielę Grupa Charytatywna przyjmuje ofiary dla najbardziej potrzebujących. Bóg zapłać za każdy gest solidarności z ubogimi.
  3. Nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej w dniu jutrzejszym 13 lutego. Początek o godz. 17.30: modlitwa różańcowa w intencjach dziękczynno-błagalnych (możemy je wrzucać do skrzynki przy prasie religijnej) i o godz. 18.30 uroczysta Msza św. w tych intencjach.
  4. Spotkanie Pomocników Matki Kościoła w najbliższy wtorek 14 lutego o godz. 17.00 w salce w plebanii.
  5. Kurs przedmałżeński – kolejne spotkanie dzisiaj o godz. 17.00 w salce na plebanii.
  6. Prasa religijna, prosimy o zainteresowanie.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Marian Jakubicz i Józefa Szczygieł, zmarłych polecamy w naszych modlitwach: Wieczny odpoczynek….

Naszym Gościom i parafianom życzymy błogosławionego tygodnia pod opieką i wstawiennictwem Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.