• Dzisiaj w Kościele obchodzimy 32 Światowy Dzień Chorego. O 13:00 Msza święta z udzieleniem Sakramentu Chorych. Po mszy Parafialny Caritas zaprasza wszystkich chorych na poczęstunek do sali na plebanii.
 • Dziś możemy wesprzeć materialnie Parafialną Grupę Charytatywną, która wspiera potrzebujących w naszej Parafii. Można też pobrać kartkę z informacjami, jak przekazać 1,5% podatku dochodowego na rzecz Parafialnego Caritasu.
 • W Kościele w Polsce od dzisiaj rozpoczyna się 57. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu pod hasłem: „Trzeźwość polską racją stanu„. Autorem tych słów jest bł. kard. Stefan Wyszyński. Prosimy o podjęcie w tym tygodniu różnych form modlitwy w intencji trzeźwości. Dodatkowo zachęcamy do podjęcia abstynencji na określony czas w intencji osoby lub rodziny dotkniętej problemem alkoholowym. Nasze zobowiązania możemy wpisać do Księgi Trzeźwości, która jest na stoliku Caritasu.
 • We wtorek o 17:30 Nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej. Msza o 18:30 w zamawianych intencjach przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej. Intencje dziękczynno– błagalne można podawać w zakrystii. Po mszy w salce spotkanie Kół Różańcowych.
 • W najbliższą środę rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. W Środę Popielcową Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 7.00, 8.00, 10:00, 17:00 i 18.30. Kancelaria parafialna będzie nieczynna. W tym dniu obowiązuje nas post ścisły i powstrzymanie się od pokarmów mięsnych.
  W odpowiedzi na apel przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, abp. Stanisława Gądeckiego, w Środę Popielcową, po Mszach Świętych w kościołach archidiecezji warszawskiej odbędą się zbiórki do puszek na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie.
 • W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17:30, a pozostałych zapraszamy po Mszy św. wieczornej na 19.00. Najbliższą Drogę Krzyżową przygotowały Rodziny z Domowego Kościoła.
 • W sobotę o 9:00 do salki parafialnej zapraszamy na spotkanie Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii. Także w sobotę o godzinie 19:00 siostra Małgorzata zaprasza wszystkich chętnych pragnących wziąć udział w Misterium Męki Pańskiej.
 • W przyszłą niedzielę o godz. 17.30 nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną. Od środy 21 lutego rozpoczniemy Nabożeństwa do Matki Bożej Wspomożenia Wiernych, a więcej informacji podamy za tydzień.
 • Za tydzień naszymi ofiarami będziemy mogli wesprzeć potrzeby naszego Seminarium Duchownego w Warszawie. Zapraszamy także w przyszłą niedzielę po mszy o 10:00 na Areopag Parafialny, czyli spotkanie z Parafianami, którzy pragną włączyć się aktywnie w życie i funkcjonowanie Parafii.
 • Serdecznie dziękujemy Panu Dariuszowi i całej rodzinie Malczewskich, za fachowe odnowienie ścian przy wejściu do Kościoła.
 • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną. Dodatkowo jest dostępny „Gość Extra” poświęcony tematom związanym z Wielkim Postem.