• Dzień Chorych przeżywaliśmy w naszej parafii w dniu wczorajszym. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tego dnia: Grupie Charytatywnej z Siostrą Małgorzatą. Dziękuję za całoroczną pracę, dzięki której możemy przyjść z pomocą najbardziej potrzebującym osobom z naszej parafii, składam serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom, którzy systematycznie wspierają fundusz. Dzięki tym ofiarom Grupa Charytatywna może zaradzać najpilniejszym potrzebom naszych parafian.
  • Dzisiaj jak w każdą drugą niedzielę Grupa Charytatywna przyjmuje ofiary dla najbardziej potrzebujących. Bóg zapłać za  złożone ofiary. Tam też możemy otrzymać informację o przekazaniu 1,5 % podatku dochodowego na rzecz Caritas Archidiecezji Warszawskiej. Wzory ogólne i dla emerytów i rencistów możemy otrzymać również przy tym stoliku. Caritas Archidiecezji przewidziała konkurs dla parafii, które przekażą najwięcej odpisu z podatku.
  • Nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej jutro 13 lutego. Początek o godz. 17.30: modlitwa różańcowa w intencjach dziękczynno-błagalnych  i o godz. 18.30 uroczysta Msza św. w tych intencjach.
  • Po tragedii trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii podejmujemy w całe Polsce akcję pomocy. Na stoliku przy prasie religijnej będzie stała puszka, do której możemy złożyć ofiary złożone na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi.
  • W liturgii tego tygodnia obchodzimy: we wtorek święto św. Cyryla i Metodego patronów Europy.
  • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną.

W minionym tygodniu odeszły do wieczności: Elwira Karbowiak i Kazimiera Bogusz, zmarłe polecamy w naszych modlitwach: Wieczny odpoczynek….

 

Naszym Gościom i parafianom życzymy błogosławionego tygodnia pod opieką i w stawiennictwem Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych. Solenizantom i jubilatów tego tygodnia składamy najlepsze życzenia.