• Od jutra rozpoczynamy Dni Modlitw o urodzaje: „ W dni modlitw błagalnych i dni kwartalne kościół modli się do Boga w różnych potrzebach ludzi, zwłaszcza o dobre urodzaje i błogosławieństwo w pracy, i publicznie składa Bogu dzięki”.
 • Uroczystość odpustową będziemy świętować w środę 24 maja.. Przygotowanie duchowe rozpoczniemy jutro 40 godzinnym nabożeństwem. 

  Przygotowanie duchowe: afisze wywieszone na tablicach ogłoszeń

  poniedziałek i wtorek  –  Msze św. z kazaniem  godz. 7.00 10.00 i 18.30

  Adoracja najświętszego Sakramentu przez cały dzień, możliwość spowiedzi.

  24 maj(środa) – dzień odpustu: Msze św. z kazaniami o  godz.7.00, 10.00 i uroczysta  Msza św.  godz.18.30 poprzedzona będzie nabożeństwem majowym i po Mszy św. procesja eucharystyczną wokół kościoła.

 • Dzisiaj kolejna grupa dzieci przystąpiła po raz pierwszy do Komunii św. Pamiętajmy o nich  i ich rodzicach w naszych modlitwach.
 • Za tydzień w niedzielę 28 maja przybędzie do naszej parafii ks. biskup Rafał Markowski w ramach kanonicznej wizytacji. Podczas mszy św. o godz. 18.30 udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.
 • Siostry Pasterzanki zapraszają Osoby Stowarzyszone Rodziny Pasterzańskiej na spotkanie dzisiaj o godz. 15.00 w domu sióstr Jasna 2.
 • Prasa religijna do nabycia.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Marianna Manowska, Wanda Jagodzińska i Anna Wieteska, zmarłe polecamy w naszych modlitwach: Wieczny odpoczynek….

Na dzień dzisiejszy i najbliższy tydzień życzymy naszym Parafianom i Gościom Bożego pokoju i opieki Matki Bożej.