• Od jutra rozpoczynamy Dni Modlitw o urodzaje: „ W dni modlitw błagalnych i dni kwartalne kościół modli się do Boga w różnych potrzebach ludzi, zwłaszcza o dobre urodzaje i błogosławieństwo w pracy, i publicznie składa Bogu dzięki”.
  • Dzisiaj po raz pierwszy do Komunii św. przystąpi(ła) pierwsza grupa dzieci z trzech klas w naszej parafii. Pamiętajmy o nich  i ich rodzicach w naszych modlitwach.  W przyszła niedzielę przystąpi druga grupa dzieci z trzech klas, podobnie jak dzisiaj o godz. 10.00 i 11.30. Z racji I Komunii św. tych dzieci prosimy naszych parafian nie związanych osobiście z tą uroczystością, aby zechcieli przyjść na Mszę św. o innej godzinie, zostawiając miejsce dla rodzin dzieci pierwszokomunijnych. Modlimy się w intencji dzieci i ich rodziców.
  • W najbliższy wtorek 8 maja uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  • W najbliższą sobotę  12 maja bezpośrednio po Mszy św. wieczornej odbędzie się w naszym kościele koncert: „PERŁY MUZYKI KAMERALNEJ”’. Informacje znajdziemy na plakacie przed kościołem informacje o koncertach w innych kościołach w ramach Piaseczyńskiej Wiosny Muzycznej
  • Spotkanie biblijne jutro o godz. 19.30 w salce w plebanii.
  • Prasa religijna do nabycia.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Michał Charkiewicz i Mariusz Chorchos; zmarłych polecamy w naszych modlitwach: Wieczny odpoczynek….

 

Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień życzymy wiele Bożego pokoju i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.