• Adoracja Najświętszego sakramentu codziennie od 15.00 do Mszy św. wieczorne. Zapraszamy.
  • W sobotę 11 lutego we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes obchodzimy XXXI Światowy Dzień Chorego, ustanowionego przez św. Jana Pawła II. Hasłem tegorocznego Dnia Chorego są słowa: „Miej o nim staranie”
    Choroba jest częścią naszego ludzkiego doświadczenia. Może jednak stać się czymś nieludzkim, jeśli jest przeżywana w izolacji i opuszczeniu, jeśli nie towarzyszy jej troska i współczucie. ….. Dlatego… zapraszam was do refleksji nad tym, że właśnie poprzez doświadczenie słabości i choroby możemy nauczyć się podążać razem zgodnie ze stylem Boga, który jest bliskością, współczuciem i czułością.”(ojciec św. Franciszek).
    W naszej parafii  spotkanie z osobami chorymi i starszymi organizujemy w Dzień Chorego czyli w sobotę 11 lutego. Początek o godz. 10.00. Po  modlitwie i Mszy św. w kościele wspólne świętowanie w salce w plebanii. Zapraszamy wszystkie osoby starsze i chore, o ile stan zdrowia będzie pozwalał, do udziału w tej uroczystości.  Prośba do osób z najbliższego otoczenia, także sąsiadów o umożliwienie dotarcia do kościoła osobom, które chciałyby wziąć udział we wspólnym świętowaniu.
  • Przypominamy, że rozpoczęliśmy nowy cykl przygotowań do sakramentu małżeństwa – kurs przedmałżeński – dzisiaj pierwsze spotkanie  o godz. 17. 00 w salce w plebanii.
  • Kolejne spotkanie biblijne w najbliższą środę po Mszy św. w kaplicy naszego kościoła.
  • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną.

Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień życzymy wiele Bożego pokoju i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia.