• Dzisiejszą niedzielą  rozpoczynamy w imię Boże rekolekcyjne ćwiczenia wielkopostne, które poprowadzi ks. Krzysztof Przesmycki. Msze św. z nauką rekolekcyjną codziennie o godzinie: 7.00, 10.00, 18.30 i 20.00 – na którą zapraszamy młodzież szkół średnich, studiującą, pracującą i wszystkich, którzy w innym czasie nie będą mogli uczestniczyć w rekolekcjach. Spowiedź we wtorek będzie więcej spowiedników i wszystkie dni rekolekcyjne, od godz. 6.30, 9.30 i od 17.30. Zachęcamy do korzystania ze spowiedzi w dniach rekolekcji.
  • Pamiętajmy o naszych bliskich chorych, starszych, by mogli przystąpić do komunii św. przed świętami. Prosimy przyjść do zakrystii, aby umówić termin spotkania.
  • Przypominamy, że dzisiaj o godz. 16.00 dodatkowa Msza św. Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców. Natomiast dzieci, które w tym roku przystępują do I Komunii św. przychodzą dzisiaj na Mszę św. o godz. 13.00. Po Mszy św. krótkie spotkanie dla rodziców.
  • Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 17.30. W najbliższy piątek odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii. Początek nabożeństwa po Mszy św. wieczornej ok. godz. 19.00, przynosimy świece. W związku z tym nie będzie Drogi Krzyżowej dla dzieci.  Zachęcamy do licznego udziału całymi rodzinami.
  • Przypominamy, że przy wejściu do zakrystii znajduje się kosz, do którego możemy składać produkty spożywcze na stół wielkanocny dla biednych. Puszka na kwiaty do Grobu Bożego na stoliku przy prasie religijnej.
  • Tak jak w ubiegłym roku grupa naszych parafianek rozprowadza ozdoby wielkanocne. Ofiary złożone z tej okazji będą przeznaczone dla dzieci w Kongo, gdzie pracuje Siostra Agnieszka. Dziękujemy i zachęcamy do zainteresowania
  • Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na początku Mszy św., prośba o punktualne przyjście do kościoła, gdyż w innym czasie palmy nie będą poświęcane. Uroczysta procesja z palmami o godz. 11.30.
  • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną.

W minionym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Lucyna Żuchowska, którą polecamy w modlitwach: Wieczny odpoczynek….

 

Naszym Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej na dzień dzisiejszy i na kolejny wielkopostny tydzień. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia.