• Dzisiejszą niedzielą  rozpoczynamy w imię Boże rekolekcyjne ćwiczenia wielkopostne, które poprowadzi ks. Witold Seredyński. Msze św. z nauką rekolekcyjną codziennie o godzinie: 7.00, 10.00, 18.30 i 20.00 – na którą zapraszamy  młodzież szkół średnich, studiującą, pracującą i wszystkich, którzy w innym czasie nie będą mogli uczestniczyć w rekolekcjach. Spowiedź we wtorek (będzie więcej spowiedników) i wszystkie dni rekolekcyjne, od godz. 6.30, 9.30 i od 17.30 ). Zachęcamy do korzystania ze spowiedzi w dniach rekolekcji.
    Przypominamy, że dzisiaj o godz. 16.00 dodatkowa Msza św. dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
  • Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 17.45. W najbliższy piątek odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii. Początek nabożeństwa po Mszy św. wieczornej ok. godz. 19.00, przynosimy świece. W związku z tym nie będzie Drogi Krzyżowej dla dzieci. Zachęcamy do licznego udziału całymi rodzinami.
  • Grupa Charytatywna  rozprowadza świece na stół wielkanocny.
  • Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w akcję „Paczka dla Ukrainy”. Dziękujemy wszystkim, którzy pośpieszyli z pomocą w  końcowym etapie przygotowania paczek i przetransportowania. W dalszym pomagać materialnie składając ofiary do puszki przy prasie religijnej. materialnie
  • Tak jak w ubiegłym roku grupa naszych parafianek rozprowadza ozdoby wielkanocne. Ofiary złożone z tej okazji będą przeznaczone dla dzieci w Kongo, gdzie pracuje Siostra Agnieszka. Dziękujemy i zachęcamy do zainteresowania
  • Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na początku Mszy św., prośba o punktualne przyjście do kościoła, gdyż w innym czasie palmy nie będą poświęcane. Uroczysta procesja z palmami o godz. 11.30.
  • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Janina Kirklewska i Bogdan Rębacz; zmarłych polecamy w modlitwach: Wieczny odpoczynek….

 

Naszym Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej na dzień dzisiejszy i na kolejny wielkopostny tydzień.