• Przeżywamy dzisiaj w naszej parafii wizytację kanoniczną, która przeprowadza ks. kardynał Kazimierz Nycz, który na każdej Mszy św. wygłosi do nas Słowo Boże i udzieli pasterskiego błogosławieństwa. Drugi dzień posługi wizytacyjnej odbędzie się we wtorek 9 maja. W tym drugim dniu ks. Kardynał odwiedzi szkołę i jeden z domów opieki i Warsztaty Terapii Zajęciowej. Módlmy się w intencji ks. Kardynała i całej naszej parafii, aby te wizytacyjne dni były umocnieniem naszej wiary.
  • Za tydzień będziemy przeżywać w naszej parafii I Komunię św. podczas Mszy świętych o godz.  8.30, 10.00, 11.30 i 13.00. Z racji I Komunii św. Prosimy naszych parafian nie związanych osobiście z tą uroczystością, aby zechcieli przyjść na Mszę św. o innej godzinie, zostawiając miejsce dla rodzin dzieci pierwszokomunijnych. Modlimy się w intencji dzieci i ich rodziców.
  • Jutro przypada uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika. Modlimy się w intencji naszej Ojczyzny.
  • W środę kolejne spotkanie biblijne w kaplicy po Mszy św. wieczornej.
  • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną.

Na dzień dzisiejszy i najbliższy tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Solenizantom i jubilatom najbliższego tygodnia składamy najlepsze życzenia.