1. Rozpoczęliśmy nabożeństwa majowe, które będą odprawiane w niedziele i w dni powszednie o godz. 18.00. Starajmy się tak planować wyjście na nabożeństwo, aby po jego zakończeniu pozostać na Mszy św.
  2. Przeżywać będziemy w naszej parafii I Komunię św. z racji pandemii w soboty 8 i 15 maja w małych grupach. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci i ich rodziców.
  3. Jutro, 3 maja przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. odprawiane będą według porządku niedzielnego z tym, że w dalszym ciągu odprawiamy dodatkowe msze św. o godz. 9.20, 10.40 i 16.00. Od 1 maja 2021 nie ma dodatkowej mszy św. o godz. 17:00.
  4. Misja św. Teresy modlitwa w intencji kapłanów w czwartek (6 maja) w ramach nabożeństwa majowego o godz. 18.00.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Chorych odwiedzimy przed południem. Dodatkowa Msza św. o godz. 15.00 i spowiedź o godz. 14.40. Przed mszą św. wieczorną spowiadamy od godz. 17.30, prosimy o przyjście do spowiedzi wcześniej, aby nie tworzyć kolejki do konfesjonału podczas Mszy św.
  6. Rozpoczynamy katechezy przedmałżeńskie (kurs dla narzeczonych). Pierwsze spotkanie za tydzień w niedzielę 9 maja o godz. 17.00 w salce w plebani.
  7. Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną. Wszystkie tygodniki przybliżają postać św. Józefa Patrona Roku i obecność Matki Bożej w historii naszej Ojczyzny.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Jadwiga Miazga i Józef Mizerski; zmarłych polecamy w naszych modlitwach: Wieczny odpoczynek…

 

Na dzień dzisiejszy i najbliższy tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.