• Dzisiaj na mszy o 13:00 uroczyste odnowienia przyrzeczeń małżeńskich. Natomiast o 17:30 Adoracja dziękczynna na zakończenie roku, a o 18:30 msza św. za Parafian.
  • W gablotach i w przedsionku umieszczony jest aktualny plan Wizyty Duszpasterskiej. Prosimy o poinformowanie swoich sąsiadów. Kto chciałby zmienić datę odwiedzin prosimy o zgłaszanie w zakrystii lub mailowo. W czasie trwania kolędy w sprawach kancelaryjnych prosimy o kontakt z księżmi bezpośrednio po porannych mszach świętych.
  • W przedsionku kościoła stoi Choinka Nietrafionych Prezentów. Kilka paczek już znalazło szczęśliwych odbiorców.
  • W zakrystii u siostry Jadwigi do odebrania Harmonogram tajemnic dla Kół Żywego Różańca.
  • Jutro 1 stycznia w Nowy Rok przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Jest to święto obowiązkowe
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca modlitwy w intencji kapłanów. Misja św. Teresy od Dzieciątka Jezus – godz. 18.00.
  • 5 stycznia przypada I piątek miesiąca. Zachęcamy do spowiedzi przed i podczas porannych mszy, oraz dodatkowej mszy o 15:00.
  • 6 stycznia, w sobotę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana w naszej tradycji Świętem Trzech Króli. Msze św. według porządku niedzielnego. Będą dodatkowo zbierane ofiary do puszek na potrzeby misji. W czasie każdej Mszy św. pobłogosławimy kadzidło i kredę. Kredą oznaczamy drzwi literami: C+M+B (skrót od łac. zdania Christus mansionem benedicat – niech Chrystus błogosławi to mieszkanie) lub, jak wolą inni: K+M+B – pierwszymi literami imion Trzech Mędrców: Kacpra, Melchiora i Baltazara i piszemy obecny rok 2024. Ministranci rozprowadzą poświęconą kredę i kadzidło. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone będą na cele ministranckie.
  •  W uroczystość Objawienia Pańskiego, 6 stycznia zapraszamy na orszak Trzech Króli, który przejdzie ulicami Piaseczna. Orszak wyruszy z parkingu przed kościołem św. Anny na ulice miasta, by dotrzeć do szopki betlejemskiej na Rynku. Po zakończeniu orszaku dla wszystkich będzie ciepły poczęstunek. Serdecznie zapraszamy do udziału w orszaku wszystkich mieszkańców Piaseczna i okolic.

 

Wszystkim parafianom i gościom składamy najserdeczniejsze życzenia na Nowy Rok 2024. Życzymy sobie nawzajem, aby był to rok naprawdę błogosławiony, wypełniony Bożą obecnością.