• Dzisiaj dodatkowa Msza św. o godz. 16.00 – dla Wspólnot Różańcowych i dla wszystkich, którym ta godzina odpowiada.
  • W najbliższy piątek ostatni dzień Starego Roku. Uroczyste zakończenie mijającego roku rozpocznie się specjalnym nabożeństwem dziękczynnym o godz. 18.00, następnie Msza św. dziękczynna na zakończenie Starego Roku o godz. 18.30.
  • W sobotę Nowy Rok, porządek Mszy św. tak jak w każdą niedzielę. Przypominamy, że Nowy Rok jest świętem nakazanym i w tym dniu jesteśmy zobowiązani do uczestnictwa we Mszy św.
  • W tym roku pragniemy odwiedzić naszych Parafian z wizytą duszpasterską – kolędą. Ze względu na trwającą pandemię COVID-19 nie chcemy jednak aby te odwiedziny były powodem do niepokoju o własny stan zdrowia po wizycie Księdza. W związku z tym odwiedzać będziemy tylko tych Parafian, którzy wyrażą takie pragnienie. Osoby chętne do przyjęcia Księdza proszone są o wypełnienie formularza na naszej stronie parafialnej lub wrzucenie kartki z swoim adresem do puszki przy prasie katolickiej. Prosimy wpisać numer telefonu, abyśmy po wcześniejszym uzgodnieniu mogli odwiedzić daną rodzinę.
  • Jest jeszcze niewielka ilość tygodników „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”, zachęcamy do zainteresowania, oraz  dwumiesięcznik „Miłujcie się” i miesięcznik „Misyjne drogi”.

W minionych tygodniu odeszli do wieczności: Tomasz Żydak, Krystyna Wabia i Halina Andrzejczak, zmarłych polecamy w modlitwie: Wieczny odpoczynek…

 

Na dzień dzisiejszy i zbliżający się Nowy Rok życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wspomożenia Wiernych.