1. Trwa mała peregrynacja obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej do rodzin naszej parafii. Dziękujemy mieszkańcom, którzy ostatnio przyjmowali Obraz. Od 2 stycznia  przejmą Obraz mieszkańcy ulicy Redutowej po przerwie świątecznej.

2. W sobotę ostatni dzień Starego Roku. Uroczyste zakończenie mijającego roku rozpocznie się specjalnym nabożeństwem dziękczynnym o godz. 18.00, następnie Msza św. dziękczynna na zakończenie Starego Roku o godz. 18.30.

Porządek Mszy św. w Nowy Rok  tak jak w każdą niedzielę. Przypominamy, że w tym dniu zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 16.00 z udziałem Wspólnot Różańcowych i dla wszystkich, który ta godzina będzie odpowiadać.

3.W tym tygodniu w piątek święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

4. Wizytę duszpasterską rozpoczniemy w najbliższy czwartek 29 grudnia. Przypominamy, że do każdej rodziny są przekazywane informacje na karteczkach. Prosimy zajrzeć do skrzynek na listy. Na kartkach znajdziemy informację, o przebiegu wizyty duszpasterskiej, a na odwrocie kartki znajduje się plan danej ulicy i jest wyznaczone miejsce rozpoczęcia i kierunek kolędowania. Plan kolędy jest wywieszony przed kościołem na tablicy ogłoszeń.

5. Jest nowy numer miesięcznika „List” i dwumiesięcznika „Miłujcie się”.

 

Na dzień dzisiejszy i zbliżający się tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wspomożenia Wiernych.