• Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa  o godz. 18.00
  • W najbliższy czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Porządek mszy św. jak w każdą niedzielę z jednym wyjątkiem, w miejsce Mszy św. o godz. 13.00 będzie odprawiona Msza św. o godz. 16.00, a bezpośrednio po niej wyruszy procesja do czterech ołtarzy.
    Trasa procesji będzie przebiegać podobnie jak w ubiegłym roku: ulicami Orzechową, 3-go Maja, Matejki, Kopernika, Stołeczną do kościoła. Bardzo proszę mieszkańców poszczególnych ulic o przygotowanie ołtarzy:  o włączenie się do pomocy w przygotowaniu pierwszego ołtarza przy ul. 3-go Maja prosimy mieszkańców z tej ulicy,  w przygotowanie II ołtarza (Plac Wolności)  włączą się  Wspólnoty Różańcowe, przy ul. Kopernika chętni do pomocy skontaktują się z p. Markiem Ryżko , ostatni ołtarz przy kościele nasz Chór Parafialny.
    Do udziału w procesji prosimy też o zaangażowanie się Grup Parafialnych: Asysta Kościelna, ministranci, bielanki (dzieci  z klas III w strojach komunijnych), Żywy Różaniec. Prosimy o przyniesienie w najbliższych dnia kwiatów do sypania podczas procesji.
  • Grupa Charytatywna przyjmuje dzisiaj ofiary dla najbardziej potrzebujących naszych parafian. Dziękujemy za pomoc dla potrzebujących,  w tych miesiącach będą one przekazane dla dzieci z naszej parafii wyjeżdżające na  kolonie wakacyjne.  Bóg zapłać.
  • Nabożeństwo Fatimskie  we wtorek 13 czerwca. Początek o godz. 17.30 modlitwa różańcowa w intencjach zgłoszonych na kartkach i procesja wokół kościoła. Po procesji Msza św.
  • W przyszłą niedzielę odbędzie się poświęcenie pojazdów przed wyjazdem na wakacje. Pojazdy będziemy święcić po zakończeniu każdej Mszy świętej.
  • Prasa religijna do nabycia. Nowe tygodniki. Do „Niedzieli” i „Idziemy” dołączona jest encyklika św. Jana Pawła II „Ecclesia de Eucharistica”.

Na dzisiejszy dzień i zbliżający się tydzień życzymy wiele Bożego pokoju i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.