• Dzisiaj po mszach będą zbierane ofiary do puszek na potrzeby misji. Jest to akcja w naszej archidiecezji w nawiązaniu do wczorajszej Uroczystości, gdzie Mędrcy poszli szukać Mesjasza tak i misjonarze ruszyli na cały świat by nieść innym Jezusa. O 18:30 msza w intencji Ojczyzny.
  • Dzisiejsza niedziela kończy Czas Bożego Narodzenia. Rozpoczyna się pierwsza cześć Okresu Zwykłego, który zakończy się w Środę Popielcową 14 lutego.
  • Dzisiaj pragniemy też ogłosić rozpoczęcie Wielkiej Nowenny Parafialnej, która będzie nas przygotowywać do wyjątkowego jubileuszu 2000 lat od śmierci i zmartwychwstania Jezusa, czyli do roku 2033. Bieżący rok to ODBUDOWA SIŁY DUCHOWEJ, przebiegać będzie pod hasłem: Kochać i walczyć o Ojczyznę, a Patronem jest BŁ. STEFAN KARDYNAŁ WYSZYŃSKI w 100 lecie od Jego święceń kapłańskich. Oprócz tematycznych rekolekcji w Wielkim Poście będziemy zapraszać na dodatkowe wydarzenia. Pierwszym cyklicznym będą nabożeństwa przez wstawiennictwo Kardynała związanego z naszą Parafią, a odbywać się będą w każdy 28 dzień miesiąca. Program odbudowy naszych serc i poświęcone im tematy, hasła oraz święci polscy Patronowie jest umieszczony w gablocie. Na pewno pięknym wydarzeniem, które także jest przed nami w roku 2031 to Rok Patronki Naszej Parafii w 80 lecie powstania Parafii.
  • Nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej w sobotę 13 stycznia. Początek o godz. 17.30. Msza o 18:30 jest to msza zbiorowa w zamawianych intencjach przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej. Intencje dziękczynno – błagalne można podawać w zakrystii albo do Ks. Janusza i będą wpisywane do specjalnej Księgi. Po mszy w salce spotkanie Kół Różańcowych.
  • Trwa wizyta duszpasterska. Dziękujemy za wspólną modlitwę. Prosimy o poinformowanie sąsiadów, do których informacja o kolędzie mogła nie dotrzeć. Otwarta furtka jest dużą pomocą, by w ciemności nie ominąć czekającej rodziny. W razie, gdy wyznaczony termin nie jest dogodny prosimy o pozostawienie informacji w zakrystii.
  • W następną niedzielę msza w intencji Grupy Charytatywnej i wszystkich parafialnych Darczyńców o godzinie 10:00. Po mszy tradycyjnie możemy wesprzeć najbardziej potrzebujących naszych parafian.
  • Zachęcamy do zainteresowania prasą religijną.